Obchodní centrum Chrpa

"pro všechny Vaše potřeby - každý den"

"for all your needs and every day"

Obchodní centrum Chrpa je bylo otevřeno v roce 1988 jako součást nově vystavěného sídliště Horní Roztyly. Jeho význam byl zejména jako středisko obchodu, kultury a služeb pro obyvatele tehdy moderní okrajové části Prahy. Nynější vlastník, společnost Pythia a.s., zakoupila centrum v roce 2010.

V současné době je obchodní centrum často navštěvováno obyvateli nejen z blízkého okolí, ale i obyvateli z míst vzdálených, zejména pro svou klidnou atmosféru, kterou umocňuje možnost snadného parkování pro nerušený nákup v Supermarketu Albert, pro nákup v lékárně, květinářství a vinotéce, Paintballshopu i specializované prodejně masa. Stejně tak zde najdou pomoc zákazníci Oční optiky (včetně vyšetření). Někteří zákazníci zde mají své oblíbené aktivity zejména na poli sportovním ve Fitness-Squash v centru Chrpa.

Restaurace Maják láká k posezení v čase oběda i večeře. Jinak řečeno- centrum Chrpa je zde pro všechny Vaše potřeby - každý den.

Obchodní centrum plánuje v blízké době svou renovaci i rozšíření vlastních obchodních prostor. Pro nejnovější informace o vývoji centra, speciálních akcích a volných prostorách v centru prosím navštivte naše webové stránky.

Hlavní otevírací doba:

PO-NE:             7-21 hod.